KURUMSAL / KURUMSAL

Agrobank, insan sağlığına ve doğaya
saygı düşüncesi içinde hizmet
vermektedir.


Değerli bayi ve çiftçi dostlarımız,

Agrobank Tarım, insan sağlığına ve doğaya saygı düşüncesi içinde 1994 yılında tarım sektörüne hizmet vermeye başlamıştır.

Agrobank Tarım olarak ilkemiz, bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşmak,sizlere kaliteli hizmet vermektir.En büyük ilham kaynağımız ise Agrobank'ın sağlıklı ürünlerini kullandıktan sonra,hasat sonunda emeklerimizin karşılığını aldığınızı görmektir.

Çoğu tarımsal ürünün kalıntı bıraktığı, havayı kirlettiği, doğanın ekolojik yapısını bozduğu bilinmektedir.Hayatımızdaki en büyük risk, kalıntılı sebze ve meyve tüketen insanların çeşitli hastalıklara yakalanmasıdır.Yani; gelecek neslimizin, çocuklarımızın hayatlarının tehlike altında olmasıdır.Bu durumda daha sağlıklı ve güvenilir mahsul için Organik ve Ekolojik tarımsal ürünler kullanmak zorunludur.

Agrobank Tarım, ninelerimizin dedelerimizin yetiştirdiği kadar doğal ve lezzetli domatesi biberi, kirazı vb. yetiştirebilmemiz için en etkili ve en doğal ürünlerle sizleri buluşturmaktatır.Bu ürünler dünyaca uzman kimyager ve ziraatçilerin uzun uğraşları sonucu elde edilmiş, Avrupa, Asya ve Amerikada birçok sahada kullanılıp test edilip etkisi görülmüştür.

İlk olarak 2004 yılında bu doğal ürünleri Türk çiftçisiyle buluşturduk.Aldığımız sonuçlar beklediğimizin çok üzerindeydi.Hem doğal olup hem de bu kadar yüksek verim sağlaması bizleri şaşırttı.Bunun üzerine İspanyadaki uzmanları buraya çağırdık ve bizleri bilgilendirmelerini istedik.Bize, ürünlerinin doğal olduğunu ve bitkinin tamamını alıp kullandığını,sonuç olarak da verimli ve sağlıklı mahsüller meydana geldiğini anlattılar.

Agrobank'ın sizlere sunduğu ürünleri kullandığınızda verim artışı gördüğünüz mahsüllerinizin tadıyla, görüntüsüyle, doğallığıyla piyasada daha çok talep gördüğünü ve ihracat kapısının ardına kadar açıldığını sizler de görmektesiniz.

Agrobank Tarım'ın gelecekteki hedefi, yurt dışından getireceği teknolojiyi geliştirip, üreteceği ekolojik ve organik ürünlerle dünyada ilk sırayı almaktır.Bu en son teknolojiyle ürettiği doğal ürünleri sizlerin kullanımına sunup, sizleri dış pazarın bağımlılığından kurtarmak hedeflerimiz arasındadır.

Sağlıklı bir yaşam,temiz bir çevre için Hep birlikte elele daha güzele AGROBANK